wtorek, 30 października 2012

Żółty w dodatkach...ciekawe pomysły do pokoju malucha

Podsumowując temat przewodni  postów z ostatniego tygodnia tj.: POKÓJ DLA MALUCHA, dzisiaj kilka inspiracji zaczerpniętych z "zachodniego ogródka". A, że żółty kolor świetnie sprawdza się w pokoju dziecka, sami się przekonacie. Nie trzeba wydawać też majątku, żeby efekt był zaskakujący.
Znowu białe meble, szaro- białe ściany, kolor żółty tylko w dodatkach, które łatwo i szybko można wymienić na nowe, w innym kolorze. Rewelacyjny pomysł ze starym, odnowionym  fotelem babci, idealnym do czytania w nim bajek. Kilka ciekawych poduszek, lusterek, obrazków na ściany i pokój gotowy do zamieszkania. Nawet pies gospodarzy pasuje do całości :-)Kolejny pokój i kolejne fajne pomysły. Zwróćcie uwagę na ciekawe dekoracje na ścianach, super poduszki i narzutę na łóżku, zasłony. Proste pomysły, bardzo efektowne. W detalach zawarta jest cała magia tego wnętrza. Ładny pokój dla malucha, jak i dla starszego dziecka.
I ostatni pokój oparty na podobnym pomyśle, jak dwa wcześniejsze. Kolor żółty i niebieski w detalach. Tym razem ciemne meble,  trochę inne dodatki.

 
Mam nadzieję, że kiedy Was dotyczyć będzie temat urządzenia pokoju dla dziecka, zainspirujecie się również powyższymi realizacjami. Dwa razy zastanowicie się czy tylko różowy i niebieski kolor będzie najlepszy dla Waszej pociechy. Zapamiętajcie też ogólna zasadę, nie ważna jest to ile wydacie na urządzenie pokoju, liczy czy Wasze dziecko będzie w nim szczęśliwe i zadowolone. W urządzaniu pokojów dla dzieci mogę Wam pomóc, resztą musicie zająć się sami :-) pozdrawiam serdecznie MK

Zdjęcia pochodzą z:
http://www.chiccheapnursery.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz