środa, 6 listopada 2013

WRÓCIŁAM. JESTEM. ZAPRASZAM.

Witajcie! Już długo nie zamieszczałam żadnego postu, nic nie pisałam, nie dzieliłam się z Wami swoimi inspiracjami i przemyśleniami. Szczerze powiem Wam, że byłam przekonana, że nikomu to nie jest potrzebne. Życie jednak bardzo zaskakuje i po tych kilku miesiącach widzę, że liczba odwiedzin bloga, przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że mam wielu stałych czytelników i tym bardzo, ale to bardzo dziękuję. Fajnie, że jesteście. Witam również  z ogromną radością wszystkie nowe osoby. Jesteście wszyscy mile widziani, rozgośćcie się i czujcie jak u siebie. Fakt, że jesteście, że mogę Wam coś dać od siebie, jest dla mnie bardzo ważny. Obiecuję znowu od dzisiaj zasypywać Was wszystkim, co kryje się dla mnie pod pojęciem ARCHITEKTURY z KOLOREM.

Co się jeszcze okazało? A to, że blog jest jednak świetnym miejscem do zapisywania swoich myśli i porządkowania tego co nam się podoba. Wiele razy był mi pomocny w pracy z klientem. Często prowadząc z nim rozmowę, chciałam coś pokazać, coś mi się przypomniało, że gdzieś już kiedyś to widziałam. Szukanie w dużej ilości katalogów z inspiracjami ( a każdy architekt takowe posiada w swoim komputerze) jest bardzo uciążliwe. Blog jest do tego super narzędziem w pracy architekta. Można pokazać coś szybko i na temat, a klient ma do tego dostęp cały czas. Postanowiłam uzupełnić ten mój e-notatnik i zorganizować sobie lepiej życie.

Zatem wracam, jestem i gorąco zapraszam. Inspirujmy się nawzajem, wymieniajmy się opiniami, dzielmy się tym co nas kręci.
A już w następnym poście będzie o panelach drewnianych firmy STEGU. Ciekawa jestem czy ktoś już widział je na żywo i podziela mój entuzjazm.


Źródło zdjęć:
http://woodcollection.pl/pl/panel-scienny-pure/

2 komentarze:

  1. Fenomenalny pomysł, wspaniała odmiana wobec zwyczajnych ścianek -tak jednakowych...
    Zapraszam do projektowania na /vinci.org.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się z tego powrotu :) Tez na blogu miewam kryzysy, ale wciąż wracam i piszę i chodzę po moich ulubionych blogach i jest to jedno z bardziej inspirujących zajęć w mojej pracy :)

    OdpowiedzUsuń