środa, 22 maja 2013

BIAŁE JEST PIĘKNE. MOWA O ŁAZIENCE.

Łazienka w białym gresie należy do moich ulubionych realizacji. Miałam ją przyjemność projektować wspólnie z jej właścicielami Anią i Pawłem. Byliśmy wyjątkowo zgodni,  co do jej wyglądu i funkcji. Kwadratowe, bardzo ustawne pomieszczenie z oknem nadawało się świetnie na łazienkę dla rodziny.
Zmieścił się bez problemu prysznic z deszczownicą, wolno-stojąca wanna, część toaletowa i podwójny zestaw umywalek. Funkcjonalność i wygoda to podstawa w  tego typu pomieszczeniach. 
Brakuje jeszcze luster nad umywalkami, dekoracji okna i dużego żyrandola nad wanną. Są już wybrane, czekają na zakup:) Lustra będą podobne jak na tej fotografii, a lampa któraś z poniższych.


 WALTZ BIAŁY LAMPA WISZĄCA ŻYRANDOL 5-RAMIENNY LIRIO 36680/31/LI


 

ŻYRANDOL DREWNIANY BIAŁY 66x50 FRANCUSKA WERANDA

Pomysł na wystrój łazienki mieliśmy taki, że miała być BIAŁA.  Nie było to łatwym zadaniem wbrew pozorom. Na rynku bardzo dużo jest rzeczy białych, ale każdy w innym odcieniu. Starannie trzeba było dobierać produkty, najlepiej wszystko oglądać na żywo, porównując ze sobą. 
Bardzo ważne jest kupować w takich przypadkach armaturę i ceramikę z jednej firmy, a najlepiej z jednej  kolekcji.  Wtedy mamy pewność, że nie popełnimy błędu.

 
3 komentarze: