wtorek, 2 kwietnia 2013

WIOSNA W ŁAZIENCE. OFERTA FIRMY PARADYŻ.

Dawno nie pisałam. Chyba dlatego, że w ostatnim czasie nic mnie tak bardzo nie zachwycało, niezainspirowało. Wszystko wydawało się takie normalne, znane, opatrzone. Zastój, zmarzlina, nuda. O czym tu pisać w takiej sytuacji:)
Ostatnio jednak coś się zmieniło, powiało świeżością, odkryłam kilka fajnych rzeczy, kilka stało się obiektem moich westchnień...nic, to tylko wiosna przyszła...

Kolor młodej trawy, żonkili, tulipanów, fiołków może na stałe zagościć w naszych domach. Idealne płytki do łazienek dzieci, ludzi młodych, energicznych, ciekawych życia.Płytki Paradyż z kolekcji OXICER/OXI
 http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/oxicer-oxi

Radość, świeżość i optymizm, to trzy wyróżniki kolejnej kolekcji płytek. Można na ładować się pozytywną energią, wystarczy popatrzeć na poniższe aranżacje.


 

 Płytki Paradyż, kolekcja VIVIDO/VERDE
 http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/vivida-vivido
 
 


Płytki Paradyż, kolekcja VIVIDO/ROSO
 http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/vivida-vivido

Mam również propozycja zielonej krainy dla ludzi ceniących elegancję i klasykę. Subtelne motywy kwiatowe, pastelowe kolory, wyrafinowane dodatki, to składniki pięknej łazienki.


Płytki Paradyż z kolekcji TESSITA/TESSITO
http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/tessita-tessito

Na koniec propozycja dla mnie. Do czaro- białej łazienki, kwiatowe motywy i to jeszcze jakie. Magnolie, storczyki,moje ulubione kwiaty, mogę mieć przez cały rok. Jeszcze nie wiem czy w formie dekoru, obrazka na ścianie czy wydruku na plexi. Coś wymyślę i podzielę się w kolejnym z postów. Póki co poniżej przykład aranżacji, bardzo mnie inspirującej.


 

Płytki Paradyż z kolekcji ABRILA/PURIO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz